V GAPA Aréně v Třebši se uskutečnil turnaj základních škol pořádaný Hradeckými lvy. Do akce se zapojilo sedm škol, které během celého dne bojovaly o postup do play off i celkové prvenství. Turnaj nabídl řadu vyrovnaných zápasů, skvělou atmosféru a finálový souboj, ve kterém triumfovala Bezručova.
Mladší žáci odehráli v neděli 3. května poslední turnaj Ligy mladších žáků 5+1 skupiny 4, který se odehrál v Předměřicích nad Labem. Během dne se postupně utkali s týmy TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem, SOKOLI Pardubice B a FBC Letohrad. Turnaj přinesl různorodé zápasy, vysoké tempo i další důležité zkušenosti pro celý tým.
Elévové odehráli další turnaj Královéhradeckého přeboru elévů 3+1, který tentokrát hostil Náchod. Během hracího dne se Lvíčci utkali s týmy Orel Rtyně v Podkrkonoší, Florbal Primátor Náchod Medvědi, FBŠ Všestary a Florbal Primátor Náchod RYTÍŘI. Formát 2 × 12 minut nabídl dostatek prostoru pro rychlou hru, střídání tempa i spoustu herních situací.
Mladší žáci vyrazili v neděli 19. dubna do Přelouče, kde je v rámci Ligy mladších žáků 5+1 čekala trojice utkání proti týmům 1. FBC Polička, FBK Draci Hořice U13 a Orel Přelouč. Turnaj ve sportovní hale ZŠ Smetanova přinesl další porci herních zkušeností, rychlých akcí i momentů, ve kterých bylo vidět postupné zlepšování týmu.
ne 22. 3. 2026
Elévové v sobotu zvládli šest utkání, nechybělo tempo ani nasazení
Elévové Hradeckých lvů odehráli v Hradci Králové šest utkání proti týmům Florbal Hradec Králové bílá, Florbal Hradec Králové černá a Orel Rtyně v Podkrkonoší. Čekal je tak pestrý program, během kterého bylo vidět velké nasazení, chuť hrát i radost z každého povedeného momentu.
Elévové odehráli v sobotu 21. března 2026 další turnaj Královéhradeckého přeboru elévů 3+1, který se konal v tělocvičně MŠ, SpZŠ a PŠ v Hradci Králové. Čekal je pestrý program, během něhož se postupně utkali s týmy Florbal Hradec Králové bílá, Florbal Hradec Králové černá a Orel Rtyně v Podkrkonoší, přičemž s každým soupeřem sehráli hned dvě utkání. Celkem tak Lvi odehráli šest zápasů plných energie a nadšení.
Herní systém 1 × 15 minut čistého času zaručil svižné tempo. Mladí hráči se tak museli neustále soustředit, rychle reagovat na vývoj hry a zvládat střídání i změny soupeřů. Na hřišti bylo vidět velké nasazení, chuť hrát i radost z každého povedeného momentu, ať už šlo o vstřelené góly, povedené přihrávky nebo obětavé obranné zákroky.
Během turnaje se elévové snažili o aktivní florbal. Nebáli se hrát s míčkem, zapojovat se do kombinací a zkoušet herní situace, které trénují. Každý zápas přinesl jiné výzvy. Velkou roli sehrála také týmová spolupráce. Lvi si na hřišti pomáhali, podporovali se a společně zvládali i náročnější pasáže zápasů. Právě týmový duch a chuť bojovat za spoluhráče byly jedním z nejvýraznějších prvků celého hracího dne.
Turnaj tak nebyl jen o výsledcích, ale především o sbírání zkušeností, radosti ze hry a postupném zlepšování. Elévové si z turnaje odvážejí další cenné herní minuty, nové zážitky a motivaci do dalších tréninků i zápasů.
V neděli se elévové Hradeckých lvů představili na dalším turnaji Královéhradeckého přeboru elévů 3+1, který se tentokrát odehrál v Hradci Králové v tělocvičně MŠ, SpZŠ a PŠ. Na mladé Lvíčky čekal pořádný zápasový program, během něhož se pokaždé dvakrát utkali s týmy FBK Draci Hořice U11, FBK Jičín modří a Florbal Primátor Náchod.
Elévové odehráli 21. února v Trutnově šest zápasů proti týmům FBC Trutnov (DTJ), TJ Sokol Jaroměř – lvíčata a Orel Rtyně v Podkrkonoší. V rychlém formátu 1x15 minut sbírali cenné zkušenosti, ukázali chuť hrát a postupně zlepšovali kombinaci i pohyb bez míčku. Turnaj byl především o radosti ze hry a dalším společném posunu týmu.